Zapisz się na kurs prawa jazdy !

Przyjdź na kurs, a oprócz niezbędnej porcji profesjonalnej wiedzy poznasz podstawy jazdy defensywnej. Pozwól się przekonać, że Twoje bezpieczeństwo ma najwyższą wagę. Naszą misją jest pokazanie Ci, jak bezpiecznie i pewnie prowadzić samochód, a nie tylko zdać na prawo jazdy.

 

Zrób sobie prezent na 18-ste urodziny !

Naukę możesz rozpocząć na trzy miesiące przed ukończeniem 18-u lat. Po zdanym egzaminie, już w dniu 18-tych urodzin. odbierzesz prawo jazdy.

 

Video nagranie

Chętni mogą mieć utrwaloną naukę, jaką będą odbywać w naszej szkole. Po jeździe na spokojnie w domu zobaczysz jak jeździłeś.  Przeanalizujesz wszystkie błędy lub przekonasz się że już potrafisz prowadzić pojazd.

Przyjdź do nas. My załatwimy za Ciebie wszelkie formalności w urzędzie!

Oferujemy pomoc w założeniu PKK ( Profilu Kandydata  na Kierowcę ) wymaganego od 19.01.2013 r. W tym celu kandydaci na kierowcę powinni posiadać: ważny dowód osobisty, aktualne zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwskazań do prowadzenia pojazdów i kolorową fotografię. Osoby niepełnoletnie, oprócz wyżej wymienionych dokumentów, muszą przedstawić pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Jesteś już kierowcą?
 

Zapisz sie na szkolenie na temat techniki jazdy defensywnej, a zobaczysz, że możesz prowadzić pewniej, bezpieczniej, oszczędniej i łatwo wypracować zniżki na bezszkodową jazdę.